Vratenie pokladnice 90

Je možné predať pokladňu? Možné, ale iba v prípade, že nie je zaregistrované a zvyčajne prostredníctvom servisnej spoločnosti daného výrobcu, pretože hoci majú záujem o kúpu použitých registračných pokladníc. Pokladňu je možné ľahko zošrotovať. Ak sú však mechanizmy z registračnej pokladnice veľmi užitočné, je dôležité ich predať svojej vlastnej spoločnosti.

V nariadeniach o registračných pokladniciach v skutočnosti neexistujú jasné nariadenia, ktoré hovoria o správaní sa daňovníka so svojimi registračnými pokladnicami v úspešnom dokončení jeho ekonomickej implementácie. Žiadne z dôležitých ustanovení nezakazuje daňovníkovi predať použitú pokladňu, ktorá existuje ako jej vlastnosť. Táto pozícia je zrejmá v individuálnom umení, ktoré bolo zaznamenané 23. augusta 2012, ITPP1 / 443-662 / 12 / KM, v ktorom riaditeľ finančnej komory v Bydgoszcz uviedol, že po stiahnutí registračných pokladníc zo zeme a splnení všetkých formalít Regulácia registračných pokladníc podľa zákona spočíva vo veciach daňovníka. Preto nedosahuje žiadne prekážky, aby mohla byť pokladnica skutočne poškodená alebo opätovne predaná v inej situácii v prerokovanej situácii. A pri implementácii to znamená, že nikto okrem výrobcu nemá záujem o kúpu použitej pokladnice. Je to preto spôsobené skutočnosťou, že registračná pokladnica je pomôckou na iný účel, zatiaľ čo jej návrh, fungovanie, ako aj možnosť použitia daňovníkom sú veľmi hlboko zapísané v nariadeniach, ktoré sa vzťahujú na registračné pokladnice. Na základe týchto predpisov iba autorizovaní domáci výrobcovia a subjekty, ktoré pôsobia v rámci Spoločenstva, nakupujú alebo dovážajú registračné pokladnice, čo je potvrdenie predsedu Ústredného úradu opatrení, že navrhované registračné pokladnice vykonávajú funkcie uvedené v čl. 111 6a a kritériá plus podmienky, ktoré chcú zaplatiť. A ak chce daňový poplatník predať registračnú pokladňu inej osobe, bolo by dobré posúdiť toto rozhodnutie so správnou službou registračnej pokladnice, ktorá posúdi, či táto suma spĺňa požiadavky rozhodnutia o DPH a či je možné do nej nainštalovať nový fiškálny modul.